Mateusz Markiewicz

Instruktor, choreograf, trener i reprezentant Szkoły Ruchu i Tańca KONTRAST.

Twarz wielu reklam i programów telewizyjnych. Specjalizuje się w dziedzinach takich jak: Hype, New Age, Waacking, B-boying. Kształci się na terenie całej Polski, a także w Los Angeles w najlepszych szkołach tańca, pod baczną uwagą choreografów takich gwiazd jak: Justin Bieber, Selena Gomez, Ariana Grande czy Beyonce.

Współpracował z legendarnym Shabba Doo (The Original Lockers - gwiazdą filmów Breakin') przy projekcie filmowym „Shabba Doo Remastered” zrealizowanym w Toronto. Sędziuje imprezy taneczne za granicą (m.in. Norwegia, Holandia) i prowadzi warsztaty na terenie całego kraju oraz poza jego granicami (Belgia, Holandia).

Współpracuje z Massive Movement Dance Company (wcześniej 2dapoint), która mieści się w Holandii, cyklicznie szkoląc taneczny kunszt pod okiem swojego mentora, mistrza oraz przyjaciela Andy’ego Ninvalle’a (więcej info tutaj: www.massivemovement.com). Tańczył oraz brał udział przy produkcji spektaklu URBAN MYTHS wystawianego w Posttheater Arnhem oraz w Utrecht Stadsschouwburg. Przez ubiegłe 8 lat prowadził cieszące się dużą popularnością warsztaty „Mad Flavour” w Belgii, które są mieszanką hip hop’u i contemporary.
Mateusz trenuje grupy reprezentacyjne SRT Kontrast.

Na swoim koncie ma liczne osiągnięcia m.in. :

I miejsce w kat. Hip hop duety pow.15lat – Krajowe Mistrzostwa Polski IDO – Szczecin 18-20.05.2012
IX miejsce (na 120 duetów) w kat. hip hop duety pow.15lat – 12-16.10.2011
The IDO World Dance Championships – Graz, AUSTRIA
I miejsce w kat. Hip hop solo pow.15lat – Krajowe Mistrzostwa Polski IDO – Olkusz 27-29.05.2011
II miejsce w kat. Hip hop duety pow.15lat – Krajowe Mistrzostwa Polski IDO – Olkusz 27-29.05.2011
I miejsce w kat. Hip hop duety pow.15lat – Turniej Tańca Nowoczesnego – Włocławek 22.05.2011
I miejsce w kat. Hip hop solo pow.15lat - Otwarte Mistrzostwa Polski -Twardogóra 07.11.2010
I miejsce w kat. Hip hop solo pow.15lat – Serce ulicy – Zielona Góra 09.10.2010
I miejsce w kat. Hip hop solo pow.15lat – Serce ulicy – Zielona góra 17.12.2009
I miejsce w kat. Hip hop solo pow.15lat – Turniej Tańca Nowoczesnego – Włocławek 21.11.2009
I miejsce w kat. Hip hop solo pow.15lat– Otwarte Mistrzostwa Polski – Wrocław 15.11.2009
II miejsce w kat. Hip hop solo pow.15lat – Krajowe Mistrzostwa Polski IDO – Zgierz 15-17.05.2009

Katarzyna Markiewicz

Instruktor, trener, choreograf i reprezentantka Szkoły Ruchu i Tańca KONTRAST.

Twarz wielu reklam i programów telewizyjnych. Uczęszczała do Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu. Kształci się na terenie całej Polski, a także w Los Angeles w najlepszych szkołach tańca, pod baczną uwagą choreografów takich gwiazd jak: Justin Bieber, Selena Gomez, Ariana Grande czy Beyonce.

Brała udział w projekcie filmowym – „Shabba Doo Remastered“ w Toronto (Kanada). W 2013 roku została wybrana spośród tysięcy tancerzy do eliminacji na Eurowizję Młodego Tancerza. Głownie zajmuje się takimi stylami jak: house (electro house, old school house), hh old school, reggae/dancehall/twerk.

Od 2015 roku stale współpracuje z wytwórnią muzyczną „mymusic” przy teledyskach i trasach koncertowych młodych artystów polskiej sceny muzycznej.

IMG_8074 jako Obiekt inteligentny-1n
IMG_7973 jako Obiekt inteligentny-1n
IMG_7927 jako Obiekt inteligentny-1n
IMG_7911 jako Obiekt inteligentny-1n

Na swoim koncie ma liczne osiągnięcia na randze krajowej, europejskiej i światowej:

- I miejsce na Mistrzostwach Polski IDO 2012 w Szczecinie
- I miejsce na Polskich Eliminacjach do Mistrzostw Świata UDO Zielona Góra 2010
- I miejsce na Mistrzostwach Polski IDO Olkusz 2011
- II miejsce na Mistrzostwach Polski IDO w Twardogórze 2010
- II miejsce na Mistrzostwach Polski IDO Olkusz 2011 duety HH pow. 16 lat
- V miejsce na Mistrzostwach Świata IDO w Bochum 2010
- VIII miejsce na Mistrzostwach Europy IDO w Słowenii 2009
- IX miejsce na Mistrzostwach Świata IDO 2011 w Graz

Iwona Markiewicz

Dyplomowana zawodowa tancerka, absolwentka Szkoły Baletowej w Poznaniu.

Od 1994 roku dyrektor, choreograf, instruktor i manager Szkoły Ruchu i Tańca KONTRAST, prezes FUNDACJI DZIECI TAŃCA oraz sędzia PFT na wielu krajowych konfrontacjach tanecznych.

Zawodową pracę rozpoczęła w Polskim teatrze Tańca Conrada Drzewieckiego ( potem u Ewy Wycichowskiej) , kończąc w Teatrze Wielkim w Poznaniu. Pracowała na stanowisku pedagoga w Państwowej Szkole Baletowej w Poznaniu prowadząc zajęcia z tańca ludowego, jazzu i stepu. Brała udział w licznych warsztatach krajowych i zagranicznych m.in :technika tańca współczesnego E.Hartmman, Puck Heił, Leslie Friedman, funky-jazz,-A.Wat , G.Bernal, broadway jazz- Phil La Duca, J. Soutter, T.Kaspar -,hip-hop new style: J.C.Marignale, G.Minasi, A.Samba, technika release – Gili Clark, . Studiowała pedagogikę baletu w Akademii Muzycznej w Warszawie, oraz w Akademii Rolniczej w Poznaniu Technologię Żywienia Człowieka. Połączyła oba zawody będąc ekspertem w dziedzinie racjonalnego odżywiania się osób obciążonych dużym wysiłkiem fizycznym. Jest konsultantem d/s żywienia uczniów Szkół Baletowych i zawodowych tancerzy. Laureatka ogólnopolskiego konkursu „Kobieta Przedsiębiorcza 2003” organizowanego przez Avon Cosmetics Polska.

Iwona Markiewicz jest organizatorką wyjazdów na Ogólnopolskie i Międzynarodowe Festiwale Tańca, imprez kulturalnych, promujących osiągnięcia uczestników swoich tancerzy na terenie miasta i powiatu oraz warsztatów tańca z udziałem polskich i zagranicznych mistrzów tańca. Od 1997r. jest również organizatorką, cieszących się dużym zainteresowaniem obozów letnich, gdzie mistrzowie tańca przekazują swoją wiedzę i doświadczenie młodszym pokoleniom.

Od 2015 roku Iwona Markiewicz organizuje Mistrzostwa Polski Zachodniej Mark 'n' Move - https://www.youtube.com/watch?v=kGSuQI9kq-w

© 2016 Youngstarsdance. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: Kreatorzy Biznesu